18 TL Fiyat Etiketine Sahip Oyun Secrets Of Magic: The Book of Spells Ücretsiz Oldu.

18 TL Fiyat Etiketine Sahip Oyun Secrets Of Magic: The Book of Spells Ücretsiz Oldu.

Indiegala, Steam’de 18 TL fiyat etiketi olan “Secrets Of Magic: The Book of Spells” ı kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtma kararı aldı. The Book Of Magic eğlenceli müzik ve göz alıcı görselliği ile ilginizi çekebileceğini düşünen bir yapım.

Uzun süredir ücretsiz oyun dağıtımları ile akıllara kazanan Indiegala firması yeni bir oyun kampanyası ile karşımızda. Steam ‘ de 18 TL Fiyat etiketi bulunan “Secrets of Magic: The book of Spells” isimli oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak elde edebiliyorsunuz.

Secrets of Magic: The Book of Spells, Büyü yetenekleri öğrenerek ilerlediğiniz bir bulmaca oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığımız Victoria isimli karaktere büyü yapmayı öğreterek ailesini kurtarmasında ona yardımcı olmak.

Oyun her seviyesinde farklı zorluklarla karşımıza çıkıyor. İçerisinde bulundurduğu sayısız bölümle sizi uzun süre bulmaca odaklı oyun aramaktan alıkoyacağı kesin. Oyunun sistem gereksinimlerini aşağıda sizlerle paylaşmış olacağız ama üzülmeyin. Eğer çok sorunlu ve eski bir bilgisayarınız yoksa yapımcı firma “Green Sauce Games” oyunu oynamnıza imkan tanıyor.

secrets of Magic: The Book of Spells Sistem Gereksinimleri ;

  • Windows 7/8/10 İşletim Sistemi
  • 2 GHz Herhangi bir İşlemci
  • 2 GB Dahili Ram
  • 256 MB Ekran Kartı
  • DirectX 9.0 veya üzeri versiyon
  • 170 mb Boş alan.

Secrets of Magic: The Book of Spells’e ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Secrets of Magic: The Book of Spells’in kampanya sayfasına erişin.
“Login to add to your library” isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
Kampanya sayfasına yeniden erişin.
Yeniden “Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” ibaresini görünce bu butona tıklayın.
Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
İlgili menüde Secrets of Magic: The Book of Spells’in olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir